Konsultacje Marketingowe

Arkadiusz Podlaski - założyciel Akademii Marketingu Webito. Pomysłodawca i autor szkoleń BiznesCamp. Trener i certyfikowany specjalista Google (Search Advertising, Reporting & Analysis Advanced). Autor wielu bestsellerów z zakresu psychologii sukcesu, biznesu i marketingu. Pomaga przedsiębiorcom, małym i średnim firmom zwiększać sprzedaż oraz dostarczać efektywny ruch na strony internetowe.

Cennik Konsultacji

Konsultacje 1h
497 zł
  • cena standardowa (bez rabatu)
  • czas wykorzystania: 1 miesiąc
  • możliwość dwóch spotkań: 2x30 minut
Zamawiam
Konsultacje 3h
1270 zł
  • oszczędzasz 221 zł (rabat 15%)
  • czas wykorzystania: 3 miesiące
  • możliwość trzech spotkań: 3x1h
Zamawiam
Konsultacje 5h
1970 zł
  • oszczędzasz 515 zł (rabat 21%)
  • czas wykorzystania: 5 miesięcy
  • możliwość pięciu spotkań: 5x1h
Zaamawiam

Kto już współpracował z Arkadiuszem Podlaskim?

Jeżeli przez chwilę się zastanowisz, w jaki sposób: zwiększyć w Twojej firmie ilość zamówień, zwiększyć ilość klientów, zwiększyć ilość odwiedzin na Twoich stronach internetowych - dojedziesz do prostego wniosku… Potrzebujemy przede wszystkim osoby, która będzie posiadała: po pierwsze - wiedzę, a po drugie - skuteczne umiejętności, żeby pomóc nam zrealizować nasze cele.

Problem niestety jest taki, że wiele osób na rynku oferuje tylko i wyłącznie wiedzę (samą teorię). Nie mówię, że to jest złe, natomiast Ty jako przedsiębiorca (osoba która prowadzi jakiś projekt), z pewnością zgodzisz się ze mną, że dążymy do konkretnych celów, które chcemy zrealizować. To krótko mówiąc oznacza, że potrzebujemy oprócz wiedzy, również wysoki poziom skuteczności. Mówię o tym dlatego, że między innymi taką osobą, która świetnie łączy te dwa elementy jest właśnie Arkadiusz Podlaski.

Ja z Arkiem znam się od 2011 roku. Współpracowaliśmy przy bardzo wielu projektach. Między innymi miałem przyjemność zarządzać kampanią Anthonego Robbinsa i Nicka Vujicica w Polsce w 2015 roku. To co najbardziej zapadło mi w pamięci to jest to, kiedy spojrzałem w ranking najlepszych partnerów i w pierwszej piątce był właśnie Arkadiusz Podlaski, co krótko mówiąc świadczy tylko i wyłącznie o tym, że posiada bardzo wysoką skuteczność.

Jeżeli zatem szukasz osoby, która oprócz samej wiedzy posiada również wysoką skuteczność, to polecam Ci serdecznie Arka Podlaskiego jako sprawdzonego partnera, który posiada umiejętności do tego, aby: zwiększać ilość klientów, zwiększać ilość odwiedzin na Twoich stronach internetowych i zwiększać ilość zamówień. Jeśli właśnie takich usług potrzebujesz, takich rozwiązań, takich produktów, to serdecznie Ci go polecam. Warto wejść na jego stronę i zainteresować się choćby teraz tym, aby z nim współpracować albo skorzystać z jego produktów wiedzowych.

Paweł Danielewski
Paweł Danielewski ekspert marketingu internetowego