Sprzedaż biletów Nick Vujicic Kraków 2016

Ponieważ pytacie o możliwość zakupu biletów na wydarzenie Życie Bez Ograniczeń z Nickiem Vujicicem w roli głównej – śpieszymy donieść, że sprzedaż biletów zostanie otwarta późnym wieczorem po retransmisji 16 marca. Jeśli jeszcze nie jesteś zapisany, zapraszamy do rejestracji: http://nickvujicicpolska.pl/retransmisja.

Poniżej znajdziesz mapę miejsc, która będzie obowiązywała na Życiu Bez Ograniczeń 2. Zapraszamy do śledzenie na bieżąco wydarzeń związanych ze startem sprzedaży, ponieważ ilość biletów jest ograniczona (tylko 14 tysięcy biletów).

tauron-arena-krakow

Sprzedaż biletów Nick Vujicic Wrocław 2016

Życie Bez Ograniczeń 2 przyniesie wiele nowych atrakcji:

  • zupełnie nowy scenariusz; nowi artyści, nowe elementy widowiska, które nie były jeszcze pokazane w żadnym innymi miejscu;
  • zupełnie nowa scena, która będzie dokładnie na samym środku Kraków Tauron Areny,
  • nowi prelegenci (no oczywiście poza Nickiem Vujicicem); krok po kroku będziemy informować o nowych prelegentach (łącznie wystąpi sześć prelegentów).

Sprzedaż biletów na wydarzenie Życie Bez Ograniczeń 2 (Nick Vujicic Polska) Wrocław 2016 – ruszy na przełomie marca. Odwiedź nas za kilkanaście dni, by zdobyć swój bilet na Nicka Vujicica. Zapraszamy.

Leave A Response

* Denotes Required Field