Patrick Liew w Polsce – Poznań 2015

Kto jeszcze wystąpi na stadionie w Poznaniu 30 kwietnia 2015 roku? W trakcie wydarzenia wystąpi kilku gości specjalnych, każdy z nich z 20 minutową inspiracją.

Wyjątkowi Goście zapraszają na inspirację prosto na stadion INEA Poznań 2015.

patrick_liew

Patrick Liew w Polsce – przedsiębiorca, mentor i filantrop.

Posiadający tytuły MBA, MSc, BSc (nieruchomości), członek Royal Institute of Chartered Surveyors (MRICS) jest Doradcą Specjalnym w HSR Global Ltd, spółce notowanej na singapurskiej giełdzie SGX-ST. Wcześniej pełnił funkcję Wiceprezesa i Dyrektora Naczelnego spółki.

Jeszcze wcześniej był dyrektorem regionalnym Grupy Gartner, świadcząc strategiczne usługi w zakresie doradztwa i planowania na rzecz rządów, banków i korporacji wielonarodowych. Zajmował również stanowisko regionalnego dyrektora sprzedaży i marketingu w Dow Jones Telerate, prowadząc działalność informacyjną, doradczą i dostarczając systemy w zakresie inwestycji finansowych i rynków pieniężnych.

Patrick jest zapewne pierwszą osobą, która opracowała multimedialny program e-learningowy dla przedsiębiorców. Jest również autorem chińskiej książki o systemach biznesowych oraz współautorem bestsellera w Times Bookshop. Patrick prowadzi zarówno zajęcia praktyczne jak i lekcje online dla uczestników z ponad 60 krajów. Był również głównym mówcą na wielu międzynarodowych konferencjach.

Patrick świadczy usługi w zakresie przywództwa i doradztwa na rzecz wielu organizacji zawodowych i dobroczynnych. Czynnie angażuje się we wsparcie dla inicjatyw humanitarnych, działalności filantropijnej i charytatywnej. Pomaga w organizacji wielu misji społecznych, w trakcie których pomógł ustanowić cztery rekordy w Singapurskiej Księdze Rekordów oraz jeden Światowy Rekord Guinnessa.

Patrick jest laureatem nagrody dla Przedsiębiorcy Roku za Wkład w Sprawy Społeczne, nagrody za Przedsiębiorczość w Rejonie Azji i Pacyfiku, nagrody dla Światowego Lidera oraz pięciu innych nagród dla przedsiębiorców. Patrick Liew w Polsce – Poznań 2015.

Comments are closed.