Osiągnięcia Nicka Vujicica

Wyobraź sobie, że przez cały pracowity dzień jesteś bez rąk i nóg. Wyobraź sobie życie bez możliwości chodzenia, zaspokajania swoich podstawowych potrzeb, a nawet możliwości objęcia tych, których kochasz. Bez żadnego wyjaśnienia medycznego lub ostrzeżenia, Nick urodził się w 1982 roku w Melbourne w Australii, bez rąk i nóg.

Początki były bardzo trudne. W dzieciństwie Nick nie tylko miał do czynienia z typowymi wyzwaniami szkoły i dojrzewania, ale również zmagał się z depresją i samotnością. Nick ciągle zastanawiał się, dlaczego on był inny niż wszystkie inne dzieci. Szukał celu życia. Według Nicka, zwycięstwo nad jego ograniczeniami, jak i jego siła i pasja do życia dzisiaj, wynika z jego wiary w Boga.

Od swojej pierwszej wygłoszonej mowy w wieku 19 lat, Nick podróżuje po całym świecie, dzieląc się swoją historią z milionami, czasami na stadionach wypełnionych po brzegi, mówiąc do wielu różnych grup, takich jak studentów, nauczycieli, młodzieży, profesjonalistów i zgromadzeń kościelnych wszystkich rozmiarach.

Dziś ten dynamiczny młody ewangelista osiągnął więcej niż większość ludzi osiągneli w w całym swoim życiu. To autor, muzyk, aktor, a jego hobby to wędkarstwo, malarstwo i pływanie. W 2007 roku, Nick udał się w długą podróż od Australii do południowej Kalifornii, gdzie jest prezesem międzynarodowej służby non-profit Life Without Limbs.

Comments are closed.