Opinie & Testimoniale

Współpracujemy z wieloma firmami, które cenią sobie jakość i profesjonalizm. Sprawdź co myślą nasi partnerzy i współpracownicy. Przeczytaj o doświadczeniach i efektach klientów, którzy skorzystali z naszych usług, produktów, kursów internetowych oraz szkoleń.

Opinie Naszych Partnerów i Klientów

Firma Webito jest jedną z tych nielicznych firm, która troszczy się o marketing i sukces swoich klientów jak o swój własny. Współpraca zawsze owocuje oczekiwanymi rezultatami, prawdopodobnie dzięki pasji i wielkiemu zaangażowaniu w dobrze przemyślaną pracę. Gdyby biznes przez Internet miał swoją galerię sław, Webito zajmowałoby w niej zasłużone miejsce.

Łukasz Kamiennik
Łukasz Kamiennik copywriter, www.TotalCopywriting.pl

Jeżeli przez chwilę się zastanowisz, w jaki sposób: zwiększyć w Twojej firmie ilość zamówień, zwiększyć ilość klientów, zwiększyć ilość odwiedzin na Twoich stronach internetowych - dojedziesz do prostego wniosku… Potrzebujemy przede wszystkim osoby, która będzie posiadała: po pierwsze - wiedzę, a po drugie - skuteczne umiejętności, żeby pomóc nam zrealizować nasze cele.

Problem niestety jest taki, że wiele osób na rynku oferuje tylko i wyłącznie wiedzę (samą teorię). Nie mówię, że to jest złe, natomiast Ty jako przedsiębiorca (osoba która prowadzi jakiś projekt), z pewnością zgodzisz się ze mną, że dążymy do konkretnych celów, które chcemy zrealizować. To krótko mówiąc oznacza, że potrzebujemy oprócz wiedzy, również wysoki poziom skuteczności. Mówię o tym dlatego, że między innymi taką osobą, która świetnie łączy te dwa elementy jest właśnie Arkadiusz Podlaski.

Ja z Arkiem znam się od 2011 roku. Współpracowaliśmy przy bardzo wielu projektach. Między innymi miałem przyjemność zarządzać kampanią Anthonego Robbinsa i Nicka Vujicica w Polsce w 2015 roku. To co najbardziej zapadło mi w pamięci to jest to, kiedy spojrzałem w ranking najlepszych partnerów i w pierwszej piątce był właśnie Arkadiusz Podlaski, co krótko mówiąc świadczy tylko i wyłącznie o tym, że posiada bardzo wysoką skuteczność.

Jeżeli zatem szukasz osoby, która oprócz samej wiedzy posiada również wysoką skuteczność, to polecam Ci serdecznie Arka Podlaskiego jako sprawdzonego partnera, który posiada umiejętności do tego, aby: zwiększać ilość klientów, zwiększać ilość odwiedzin na Twoich stronach internetowych i zwiększać ilość zamówień. Jeśli właśnie takich usług potrzebujesz, takich rozwiązań, takich produktów, to serdecznie Ci go polecam. Warto wejść na jego stronę i zainteresować się choćby teraz tym, aby z nim współpracować albo skorzystać z jego produktów wiedzowych.

Paweł Danielewski
Paweł Danielewski ekspert marketingu internetowego

Opinie Uczestników Naszych Szkoleń

Jakub Koralewski, nauczyciel języków obcych

Agata Ori, manager

Opinie Uczestników Naszych Kursów Internetowych

Muszę przyznać, że na pozycjonowaniu specjalnie się nie znam, dlatego obejrzałem wszystkie odcinki z zaciekawieniem. Wideo po wideo, kawałek po kawałku dowiadywałem się nowych rzeczy. Między innymi tego, dlaczego kilka moich blogów nagle znalazło się poza pierwszą stroną Google - przez co straciłem ok 10.000 zł - szkoda że Arek nie zrobił tego kursu wcześniej. Teraz też wiem, na co zwracać uwagę pisząc wpisy i tworząc nowe strony (a robię ich całkiem sporo) - wiem co jest aktualne, a co już dawno nie jest brane pod uwagę przez Google. Serdecznie polecam kurs Arka Podlaskiego - naprawdę solidna wiedza!

Marcin Godlewski
Marcin Godlewski właściciel ProPartner.pl & MiastoSzkolen.pl

Pozycjonowania stron internetowych nigdy nie lubiłem. Przeglądając fora oraz blogi poświęcone tej tematyce coraz skuteczniej utwierdzałem się w przekonaniu, że moje strony internetowe raczej nie mają co liczyć na wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania. Wydawało się to procesem żmudnym, monotonnym oraz szalenie długotrwałym. Stwierdziłem, że moje witryny jakoś poradzą sobie same. Nie poradziły. Znalazłem jednak szkolenie Arka Podlaskiego, które całkowicie zmieniło mój sposób myślenia.

Pierwszy raz w życiu miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu, w którym autor mówi do mnie w pełni zrozumiałym językiem. "Sekrety Pozycjonowania" to ponad 50 najwyższej jakości materiałów video, z których dowiesz się jak zdobyć wysokie miejsca w Google. Wszystkie wskazówki wdrażam na swoich stronach, co przynosi oszałamiające efekty. W marketingu internetowym jestem obecny już od kilku lat. Mogę więc z pełną odpowiedzialnością, podpisując się imieniem oraz nazwiskiem, polecić Ci to niesamowite szkolenie, dzięki któremu pozycjonowanie stron internetowych przestało być dla mnie tajemnicą nie do poznania.

Artur Smolicki
Artur Smolicki twórca projektu newCreative.pl

Opinie Czytelników Naszych Publikacji