Nowy Początek…

Nowy Rok, Nowy Początek… To idealny moment na podsumowanie tego co było, ale też na wyznaczenie nowych celów oraz wprowadzenie istotnych zmian w swoim życiu. W tym roku (2016) będziemy świętować pięciolecie istnienia firmy WEBITO, którą powołałem do życia dokładnie pierwszego dnia sierpnia 2011 roku. Przez ostatni kwartał 2015 roku przygotowywaliśmy się do dużego rebrandingu. Nadszedł czas na wielkie zmiany i jeszcze większe wyzwania.

Identyfikacja wizualna została zaprojektowana od nowa. Dziękujemy STUDIO DI za owocną współpracę (efekty możesz podziwiać poniżej). Dotychczasowe usługi modyfikujemy w taki sposób, aby stały się produktami. Od tego roku skupimy się na tworzeniu użytecznej wiedzy i rozwiązań, które pomogą przedsiębiorcom i małym firmom – zwiększać zyski przez internet.

Pożegnaliśmy też wszystkie archiwalne wpisy na blogu. Chcemy jeszcze bardziej skupić się na jakości przekazywanej wiedzy, prezentując ciekawe i pomocne artykuły. Duży nacisk położymy na kursy i szkolenia internetowe, dzięki którym zaprezentujemy gotowe rozwiązania jak przejść z punktu A do punktu B swojego biznesu.

Zmiany, zmiany, zmiany

Firma WEBITO powstała w 2011 roku i jako agencja interaktywna pomogliśmy setkom przedsiębiorców oraz firm. Przez prawie pięć lat działaliśmy w niebieskich barwach, a nasze logo wyglądało właśnie tak.

Od dzisiaj WEBITO funkcjonuje jako Akademia Marketingu. Do logo wprowadziliśmy trochę cieplejszego klimatu. Kluczowym elementem logo jest mędrzec, który symbolizuje wiedzę oraz doświadczenie. Od nazwy firmy WEBITO, mędrzec został nazwany WEBICJUSZEM. Imię inspirowane chińskim filozofem - Konfucjuszem.

Mógłbym długo opowiadać o historii Webicjusza, ale zostawmy to na inny wpis. Dzisiaj w skrócie - po prostu poznaj Webicjusza i nowe logo Webito. Jestem przekonany, że zobaczysz je jeszcze nie raz i wierzę, że za każdym razem będą to bardzo przyjemne skojarzenia.

Dziś 18. stycznia, a to zdecydowanie symboliczny dla mnie czas, gdyż właśnie tego dnia obchodzę rocznicę swoich urodzin. Minęło dokładnie 30 lat od momentu, gdy przyszedłem na ten świat. Pomyślałem, że ponowne otwarcie WEBITO nastąpi właśnie dzisiaj. Jeszcze wiele jest do zrobienia, ale wierzę że dzięki tym zmianom pomożemy jeszcze większej liczbie osób, które potrzebują sprawdzonych rozwiązań w marketingu. Pomyślności i wielu sukcesów w Nowym Roku!

Leave A Response

* Denotes Required Field