Nick Vujicic w Polsce – kolejne informacje

Nick Vujicic w PolsceKolejna potwierdzona informacja, że Nick Vujicic już wkrótce przylatuje do Polski. 22 października 2013 roku napisałem artykuł: Nick Vujicic w Polsce – fantastyczna wiadomość! Wtedy mieliśmy zapowiedź przyjazdu Nicka – dziś wiemy to na pewno! To będzie największe wydarzenie motywacyjne w Polsce!

Pierwszy raz pisałem o Nicku w 2008 roku. Zadedykowałem mu również jeden z podrozdziałów mojej książki Skazany na sukces, gdzie opisywałem jego niesamowitą postać. Ogromnie się cieszę, że będę mógł zobaczyć jego wystąpienie na żywo! Mam nadzieję, że i Ty również.

Wielkie brawa dla organizatorów! To Łukasz Milewski jest sprawcą całego zamieszania. Po sukcesie takich eventów jak Umysł Milionera z T. Harv Ekerem (kolejna edycja w Polsce już 13-15 czerwca), National Achievers Congress z Robertem Kiyosakim – będą kolejne! Tym razem głównym bohaterem ma być Nick Vujicic.

Kiedy Nick Vujicic będzie w Polsce?

1 czerwca Łukasz Milewski na Facebooku zamieścił następującą informację:

Za nami ponad 30 min wywiadu z wyjątkowym człowiekiem. To był najtrudniejszy wywiad jaki prowadziłem, bo bardzo ciężko jest przy Nicku powstrzymać łzy. Zjawiskowy człowiek, geniusz i niebywały motywator. Wrzucam pierwsze zdjęcie w słabszej jakości.

Tak oto zaczyna się droga do pierwszego tego typu wydarzenia stadionowego w Polsce. Dalej odczuwamy skutki zmiany strefy czasowej. Warto było lecieć kilka tysięcy km by porozmawiać z nim 30 min i spotkać Przyjaciół prawdziwych z Singapuru dla takich chwil żyję.Nic już nie będzie takie samo. Ściskamy

Łukasz wraca właśnie z Singapuru – jak przeczuwam – ze świetnym wywiadem z Nickiem Vujicicem. Miejmy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zobaczyć ten wywiad, przeprowadzony specjalnie dla polskiej publiczności.

Leave A Response

* Denotes Required Field