Nick Vujicic – osobiste zaproszenie dla Polaków

Nick Vujicic w Polsce! To największe wydarzenie motywacyjne w historii Polski. Zapraszamy do obejrzenia osobistego zaproszenia Nicka dla Ciebie i wszystkich Polaków. Bądź z nami na tym wyjątkowym spotkaniu!

Uważasz, że nie uda ci się zrealizować twoich marzeń? Wszędzie widzisz piętrzące się trudności? Szukasz pretekstów, by wycofać się z życia? Przykład Nicka Vujicica pokazuje, że ograniczają nas wyłącznie nasze własne przekonania. Urodził się z fokomelią, rzadką wadą rozwojową polegającą na braku kończyn. Dzisiaj Nick Vujicic to podróżujący po całym świecie mówca motywacyjny. Prowadzi seminaria dla biznesmenów, uczestniczy w międzynarodowych konferencjach, sprawnie zarządza własną firmą. I znajduje jeszcze siły, by zajmować się działalnością charytatywną.

Cześć Polsko! Z tej strony Nick Vujicic!

Jestem podekscytowany na myśl o przyjeździe po raz pierwszy do Waszego kraju. Bardzo się cieszę, że przyjadę 30 kwietnia 2015, żeby Was zainspirować do tego jak snuć odważne marzenia i nigdy się nie poddawać.

Nie mogę doczekać się spotkania z Wami wszystkimi. Dołączy do mnie mój dobry przyjaciel Les Brown, który według mnie jest jednym z najbardziej inspirujących mówców na tej planecie. Kocham Was tak bardzo.

Proszę zabierzcie ze sobą swoje rodziny, przyjaciół, współpracowników. Niech przyjdą z Wami i poczują inspirację na takim poziomie, jakiego być może sobie do tej pory nie wyobrażaliście. Niech Bóg was błogosławi.

Proszę zarezerwujcie bilety już teraz i czekam na spotkanie z Wami niedługo!
Trzymajcie się! Do zobaczenia!

Comments are closed.