Les Brown w Polsce – Poznań 2015

Les Brown wystąpi po raz kolejny w Polsce. Tym razem będzie to stadion INEA Poznań 2015. Zapraszamy 30 kwietnia na poznański stadion, gdzie swoją prezentację wygłosi Les Brown.

Les Brown – czas wystąpienia: 1 godz. 30 min. Autor kilku bestsellerów, legendarny mówca motywacyjny, uznany przez magazyn Forbes za nr 2 na świecie.

Życiowe trudności, wyzwania i próby, jakie musiał przejść Les Brown nauczyły go bardzo wiele. Teraz dzieli się tą wiedzą z innymi. Pomaga milionom ludzi zrozumieć jak wielki potencjał kryje się w każdym z nas i podpowiada, jak możemy go lepiej wykorzystać. Historia życia Les-a to inspirująca podróż, dzięki której stał się jednym z najlepszych mówców motywacyjnych na świecie, a także pisarzem. Prowadził programy w radiu, kandydował do Izby Reprezentantów w Ohio i wygrał. Potem, gdy przestał zajmować się polityką występował w telewizji PBS i założył firmę Les Brown Enterprises. Występował również w radiu, za swoją działalność radiową i telewizyjną uzyskał liczne nagrody, w tym nagrodę Emmy. Prowadził The Les Brown Show.

W trakcie kongresu Les Brown pomoże uczestnikom rozpakować wielki dar, jaki noszą w sobie – „Twoją nieskończoną wielkość!”, jak mawia sam mówca. Les Brown w Polsce – INEA Stadion Poznań – 30 kwietnia 2015 roku.

Comments are closed.