Jakub B. Bączek na stadionie w Poznaniu (30.04.2015)

jakubbbaczek_zboJakub B. Bączek – złoty medalista Mistrzostw Świata, jako trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stéphane’a Antigi. Przedsiębiorca, mówca, podróżnik i pisarz.

Niedawno osiągnął niezależność po latach mniejszych i większych sukcesów w przedsiębiorczości. Jego pasją jest pomaganie innym i nauczanie. Metody stosowane przez Jakuba są czasem kontrowersyjne, czasem zabawne, ale są skuteczne, o czym przekonasz się już w kwietniu 2015 roku na evencie „Życie bez ograniczeń”.

Założyciel firmy doradczej JBB Coaching. Prezes Zarządu STAGEMAN Group Sp. z o.o. oraz Dyrektor Generalny firmy Stageman Polska, którą założył w 2009 roku i w której był początkowo jedynym pracownikiem. Obecnie Firma ta działa w 7 krajach Europy, jest liderem swojej branży i zatrudnia kilkaset osób rocznie. Jej wartość jest szacowana na kilka milionów złotych.

Swoją pierwszą książkę napisał w wieku 23 lat. Obecnie ma na koncie 11 wydanych książek oraz około 90 tekstów naukowych i publicystycznych.

Promuje ideę wolności finansowej „pół na pół” – stara się pół roku spędzać za granicą, a przez drugą połowę pracować w dziedzinach, które kocha, np. w siatkówce, coachingu czy szkoleniach. Dzięki temu ma obecnie dużo czasu na poznawanie nowych kultur podczas licznych podróży, granie w golfa i siatkówkę, czytanie i cenne relacje.

Jakub B. Bączek na stadionie w Poznaniu (30.04.2015).
Życie bez ograniczeń – Jakub B. Bączek 2015.

Comments are closed.