Bilety Nick Vujicic – sprzedaż ruszyła

Bilety Nick Vujicic już dostępne w sprzedaży. Zarezerwuj swój bilet, jeśli wybierasz się na to wydarzenie. Bilety na Nicka Vujicica wyprzedają się w błyskawicznym tempie. Większość biletów jest już zarezerwowana. Skorzystaj z możliwości rezerwacji ostatnich biletów.

nick-vujicic-bilety4

Dlaczego Życie Bez Ograniczeń jest wydarzeniem unikalnym na skalę światową?

Po raz pierwszy na świecie zobaczysz show, które łączy w sobie wyjątkowe prelekcje światowej klasy liderów, którym przewodzić będzie sam Nick Vujicic! To próba połączenia przemówień z równie ważnymi występami artystycznymi – inspirująca całość opowiadająca historię o marzeniach.

Wydarzenie skierowane do każdego bez względu na wiek, wiarę i inne ograniczenia. Wyjątkowa podróż do świata, w którym takie wartości jak miłość, uczciwość i prawda są najważniejsze.

Poczuj niesamowite emocje i zobacz niezwykłą sztukę, którą opowiada autentyczną historię o pokonywaniu przeszkód by zainspirować Cię do pozytywnych zmian w Twoim życiu. Grupa ponad 1000 wspaniałych osób, która pracuje nad tym wydarzeniem: organizatorzy, prelegenci, artyści by sprawić, że 1 października 2016 r. będzie jednym z najszczęśliwszych dni w Twoim życiu.

Nick Vujicic to Gigant życia, który odwiedza na drugim końcu świata wioski pełne dzieci zarażonych HIV po to, aby dodać im siły w walce o życie. Wszędzie tam, gdzie innym zagląda strach w oczy, pojawia się Nick. Jego życie i to kim jest niesie niezwykle ważne przesłanie – żyj bez ograniczeń bez względu na sytuację, w której się aktualnie znajdujesz. Pragniemy, aby jego wyjątkowa historia stała się również podstawą wyjątkowego widowiska artystycznego – tańca, muzyki i śpiewu, które pobudzą wszystkie zmysły i dadzą ludziom energię do przezwyciężenia swoich ograniczeń.

Mamy marzenie, aby dać szansę Polakom na cudowne chwile, które będą niezwykłą inspiracją do zmian na kolejne pokolenia. Wierzymy, że postawa jaką zaprezentują prelegenci będzie wyjątkowym preludium do kształtowania takich wartości jak: miłość, wiara, człowieczeństwo wśród ludzi.

Kto wystąpi na kongersie?

Żyjący bez ograniczeń są wśród nas. Idąc przez życie realizują się tak jak każy człowiek. Pragną szczęścia tak jak TY, ale są w tym dążeniu nieustępliwi.

To co ich odróżnia to wewnętrzna siła jaką zdobyli na drodze zwanej życiem. To często ukryci bohaterowie, którzy w swej podróży pokonali wiele przeciwności losu by zrealizować dany cel. Ich hart ducha i wiara w to, że niemożliwe może stać się realne jest fundamentem tego co robią. Wierzyli pomimo faktu, że „świat” wystawiał ich na największe próby.

Żyjący Bez Ograniczeń są gotowi poświęcić wiele by wnieść wartość do świata, w którym żyją. Głęboko wierzą, że jesteś jednym z nich. Kim są? Z miesiąca na miesiąc będziemy odsłaniać sylwetki naszych fantastycznych prelegentów.

Nick Vujicic

Nick Vujicic to istny „Gigant Życia”, człowiek udowadniający, że nie ma barier nie do przekroczenia. Aktywnie prowadzi ponad 36 kanałów na YouTube, ma ponad 4 miliony fanów na Facebooku.

Nick Vujicic to australijski mówca motywacyjny pochodzenia serbskiego, urodzony z rzadką chorobą znaną jako zespół tetra-amelia, czyli całkowitym wrodzonym brakiem kończyn. Na całym świecie prowadzi wykłady na temat niepełnosprawności, motywacji i wiary w Boga.

Nick urodził się jako najstarsze dziecko pastora i pielęgniarki. Rodzice byli zszokowani, gdy okazało się, że nie ma obu rąk ani nóg, jedynie jedną zdeformowaną stopę. Początkowo nie mógł chodzić do zwykłej szkoły, ponieważ prawo stanu Wiktoria zakazywało tego dzieciom niepełnosprawnym fizycznie. Jednak gdy prawo się zmieniło, Vujicic był jednym z pierwszych niepełnosprawnych uczniów uczęszczających do szkoły razem z pełnosprawnymi.

Dla kogo Bilety Nick Vujicic?

Przesłanie Nicka dociera do wielu grup społecznych. Wszędzie tam gdzie wiara, uczciwość i miłość są ważne, Nick kieruje swoje przesłanie. Dlatego zapraszamy na wydarzenie ludzi z różnych środowisk bez względu na religię, pochodzenie, rasę, poziom pełnosprawności, sytuację zawodową. Każdy potrzebuje inspiracji, którą przekazujemy.

Leave A Response

* Denotes Required Field