Bilety na Tony Robbinsa

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!
Historia zorganizowania tego wydarzenia jest NIEZWYKŁA tak jak gwiazdy, które będziemy gościć. Misja nie możliwa? Tak można było mówić przez kilkanaście lat o wizycie Anthony Robbinsa w Polsce. Takie giganty światowej gospodarki jak Shanghai i Tokyo czekały na Tonyego odpowiednio 10 i 6 lat. Wielu wspaniałych ludzi z Polski, próbowało zachęcić go do przyjazdu i nikomu to się nie udało, aż do teraz.

Zrobiła to grupa pasjonatów z Milewski & Partnerzy, dając Ci szansę byś wszedł na nowy poziom w swoim życiu. Gdy organizujesz event z Tonym Robbinsem musisz wiedzieć, że masz do czynienia z wyzwaniem niespotykanym nigdzie indziej na świecie pod każdym względem. Kilkadziesiąt ton sprzętu audio i video jest tylko preludium do procesu przez jaki przeprowadzi Cię Anthony Robbins.

Pełne dwa dni na scenie to zapowiedź poziomu energii i motywacji nieodstępnej dla nikogo innego na świecie. Taki jest Anthony Robbins – przełom, zmiana, inspiracja w czystej postaci na niewyobrażalnie wysokim poziomie.

Tony Robbins – kilka słów o nim
Anthony Robbins określany jest mianem mówcy motywacyjnego. On sam jednak mawia, że: „Motywacja może przynosić krótkotrwałe rezultaty. To na czym nam zależy to długotrwały efekt.”

Jest autorem międzynarodowych bestsellerów, mający na koncie pięć książek wydanych w 14 językach. Jest on również twórcą będącego numerem jeden systemu osobistego i zawodowego rozwoju wszechczasów, „Personal Power”, którego nagranie sprzedało się na całym świecie w liczbie ponad 40 milionów egzemplarzy.

Tony Robbins to jeden z najbardziej pożądanych mówców na świecie. W jego seminariach na żywo, wystąpieniach publicznych lub też programach szkoleniowych wzięło udział więcej niż cztery miliony uczestników z ponad 100 krajów.

Uważany za lidera nr 1 na świecie od ponad 20 lat. Jako odnoszący sukcesy przedsiębiorca Robbins pełni funkcję prezesa siedmiu prywatnych spółek w różnych branżach, takich jak: przemysł hotelowo-gastronomiczny, edukacja, produkcja filmowo-telewizyjna, usługi biznesowe oraz nutraceutyki. Prywatnie Tony jest oddanym ojcem czwórki dzieci oraz kochającym mężem swojej żony Sage „Bonnie Pearl” Robbins.

Ważna informacja
Seminaria Tony’ego cieszą się tak dużym powodzeniem, ponieważ są bardzo skuteczne zarówno w sferze biznesowej jak i osobistej. Setki tysięcy ludzi rocznie dokonują TRANSFORMACJI SWOJEGO ŻYCIA i ZMIENIAJĄ je na LEPSZE. Ale nie musisz nam wierzyć. Mamy dla ciebie coś, co udowodni, że nasze słowa są prawdziwe.

Zastanawiałeś się kiedyś, co łączy głowy państw, wybitnych sportowców i aktorów? Wszyscy oni, podczas życiowych zawirowań, zwrócili się do Tony’ego Robbinsa, by pomógł im przejść do następnego etapu. Hugh Jackman, Serena Williams, Bill Clinton, Pitbull, Andre Agassi, zwrócili się do niego, by pomógł im przekuć wizje i marzenia w rzeczywistość.

Leave A Response

* Denotes Required Field